01.09.2021р.

Теплі літні дні в минулому… В пам’яті залишилися незабутні враження про літній відпочинок, подорожі, вдома на полицях з’явилися нові сувеніри, в сімейних альбомах свіжі фото безтурботних веселих пригод, а про лагідне сонечко нагадує красива бронзова засмага…

І ось на календарі 1 вересня. І дорослі і малі, сповнені сил, усміхнені та щасливі, зранку поспішають на шкільне подвір’я, затамувавши подих від першої зустрічі з однокласниками, друзями і вчителями. Погляд перехожих зупиняється на красивому святковому вбранні школярів та маленьких дошкільнят, а неймовірна кількість прекрасних букетів створює справжню урочисту атмосферу. Розпочинається новий навчальний рік!

У нашому закладі свято Першого дзвоника пройшло по особливому тепло та душевно. Батьки, педагоги та запрошені гості сердечно вітали дітей та один одного зі святом, а казковий Пірат розважав веселощами і запальними танцями. Безсумніву, Свято знань – важливе для кожної родини. Це і неймовірна радість, і хвилювання, і щирі посмішки і сльози радості. А ще, це початок захоплюючої подорожі, яка є надійним СтартАпом у самостійне життя. Зі святом всіх!

Пропонуємо переглянути сюжет телеканалу Аtv, присвячений урочистому початку навчального року у нашому закладі. Приємного перегляду!

https://www.facebook.com/100017308982034/posts/928073011112990/?app=fbl

Ура! Знову в школу!