Сумський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр №1 Сумської міської ради представляє фотовиставку «Україна – це ми!», присвячену Дню Соборності України.

Автори: Олексієнко Олена Володимирівна, Сухоженко Аліна Олегівна.

22 січня весь український народ святкує День Соборності України. Цього року свято особливе, не схоже на попередні, адже ми доводимо всьому світові, що Україна – єдина  держава, а ми – єдиний народ, унікальний та прекрасний. Таким є і наш колектив, який разом з особливими дітьми підтримує та пишається нашою особливою нацією та щиро бажає всім українцям міцного здоров’я, добробуту, злагоди в родинах, миру, сил та натхнення для нових звершень на благо рідної Батьківщини!

З історії відзначення Дня Соборності України в нашому рідному місті… 

Для сумчан День Соборності України- це справжнє свято народної єдності, патріотизму, відданості та свободи. В цей день мешканці Сум несуть квіти на Алею Героїв, де вшановують пам’ять полеглих за незалежність.Також, щороку відбувається традиційне покладання квітів біля підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку. Для проникнення духом національної культурної спадщини для сумчан та гостей міста у краєзнавчому музеї представляють унікальну історичну експозицію, а створення зі свічок карти України біля скверу імені Тараса Шевченка та Ланцюг єдності на Харківському мосту символічно відображають міцне єднання нації. Ми любимо свою країну, захищаємо її та шануємо українські традиції. Наша нація непереможна і ми будемо жити в сильній квітучій соборній державі. Слава Україні!

#Україна_це _ми #УДЦНПВ

Україна – це ми!