З 19. 04. по 23.04. у КУ Сумський НВК №34 цікаво, змістовно, а головне весело та по родинному затишно і невимушено пройшов тиждень психології. Вихованці, педагоги та батьки відволіклися від буденності та карантинних труднощів та поринули у цікавий світ психології… І справді, здавалося б, ну що такого у звичайнісінькій повітряній кульці? Але якщо її підкинути і загадати бажання, при цьому усміхнутися і поділитися усмішкою з товаришем, а потім спіймати і передати свій гарний настрій тому, хто поруч, то навіть не сумнівайтесь бажання сбудеться, а настрій буде пречудовий!

Дуже часто ми відчуваємо тривогу, особливо у теперішній не простий час, коли карантин вніс свої корективи у життя всіх людей, забуваємо мріяти, поринувши у повсякденні турботи. А за вікном вже весна! Чарівна і неповторна, запашна і квітуча… Ми віримо, що ця весна буде особливою, сповненою оптимізму, рішучості, краси, мрій та сподівань на краще. Наші педагоги створили “Дерево мрій і сподівань” і нехай вони всі сбудуться цієї весни! Приєднуйтеся до нас, адже мрії збуваються, головне вірити в це всім серцем.

До проведення святкових заходів долучилися батьки. Батьківська турбота та любов допомагає дітям почуватися захищеними та щасливими. Це неймовірне щастя зростати в родині, де тебе поважають, люблять та піклуються про тебе. З особливим захопленням батьки взяли участь у створенні фотовиставки “Я щаслива дитина, тому що у мене є родина” на знак багатогранності батьківських почуттів та важливості родинних цінностей.

Психологія – цікава та важлива наука, що вичає людину, її емоції, переживання, характер, а сучасна людина – це як безкрає море, просторами якого можна подорожувати не один день і вивчати найпотаємніші глибини людської душі, допомагаючи ніколи не блукати в штормі, а насолоджуватися спокійним штилем. Тож, зі святом Вас, психологи! Дякуємо за Ваш труд!

Тиждень психології