Надання допомоги дітям з особливими освітніми потребами – це важлива неоціненна робота. Соціалізація та соціальна інтеграція дітей з обмеженими можливостями передбачає насамперед формування і розвиток навичок спілкування з батьками, оточуючими людьми, однолітками, адже саме спілкування для дитини є важливим джерелом набуття соціальних навичок, пізнання світу. Тому робота над формуванням комікативних здібностей у дітей закладу проходить у тісній співпраці вихователів, вчителів-дефектологів, логопеда, батьків. Багато уваги приділяється розробці інноваційних методик, спеціальних технологій, обміну досвідом, що зумовлюють розвиток навичок комунікації, мінімізуючи труднощі соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами.

Навчити дитину говорити правильно – це дуже важлива справа. І вже звичним, на щастя, є те, що сучасні батьки пліч-о-пліч працюють зі спеціалістами, прислухаються до порад і, що є особливо цінним, приділяють достатньо уваги дітям вдома. Вимкнути телевізор, гаджети, відкласти в сторону іграшки і у звичній атмосфері, з посмішкою на обличчі, з користю витратити дорогоцінні хвилини спільного дозвілля і допомогти дитині краще пізнати нашу дивовижну мову, аби у майбутньому спілкування з оточуючими було продуктивим, а слово виваженим і красивим.

Пропонуємо для ознайомлення і активного використання цікаві домашні вправи з логопедії.

https://pogorelovtales.com/2021/03/31/tsikavi-vpravy-z-logopediyi/?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=logopedichni-vpravu