14.10.2021р.

Три свята – одна дата… І ця дата – 14 жовтня, день, коли весь український народ відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисника України. Тож, дійсно, є що святкувати!

Колектив Сумського БНРЦ №1 та маленькі вихованці також не залишилися осторонь! Напередодні свята малеча поринула у історичну атмосферу козацтва – педагоги віртуозно зацікавлювали дітей та ознайомлювали з подвигами, побутом та одягом козаків, їх надлюдською силою, хоробрістю, звитягою… А вже на подвір’ї, малюки самі вправно демонстрували свою спритність, увагу та витривалість, долали перешкоди, беручи участь у різноманітних іграх та естафетах. Ну, чим не сучасні козачата?!?!

І, авжеж, ми не могли залишити без уваги надійних захисників своїх родин та маленьких дітей – татусів, турботливих та сильних, чуйних та сміливих. Саме тому наш заклад прикрасили зворушливі фотоколажі, де на світлинах зображена справжня батьківська любов, “любов виняткова, яка не схожа на любов матерів, в ній мало слів. Але вона неоціненна.”

Козацькому роду нема переводу!…