Шрамко Людмила Михайлівна – директор, вчитель-дефектолог, закінчила Київський державний університет ім. М. П. Драгоманова у 1997 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2020 р.

Куриленко Ірина Михайлівна – вихователь-методист, закінчила Глухівський державний педагогічний університет у 2004 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2017 р.

Казмерчук Лілія Анатоліївна – вчитель- дефектолог, закінчила Київський державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова у 1989 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2021 р.

Шаршунова Марина Сергіївна – вчитель-дефектолог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2017 р., не атестувалася

Сенько Тетяна Сергіївна – вчитель- дефектолог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2009 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2021 р.

Козолуп Тетяна Пантеліївна – вихователь, закінчила Харківське педагогічне училище у 1982р., підтверджений 9 тарифний розряд, 2021 р.

Скварча Лариса Зіновіївна – вихователь, закінчила Сумський педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка у 1984 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2021 р.

Шаршунова Олена Миколаївна – вихователь, закінчила Глухівський державний педагогічний університет у 2006 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2017 р.

Наумова Олена Геннадіївна  – музичний керівник, закінчила Мінський інститут культури у 1991 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2017 р.

Расенко Сергій Васильович – вихователь, закінчив Глухівський державний педагогічний інститут у 1996 р., “Спеціаліст вищої категорії “, 2019 р.

Ковальчук Ірина Петрівна – вчитель-логопед, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2001 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2021 р.

Іванченко Ольга Олександрівна – вчитель-дефектолог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2005 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2020 р.

Шутько Ірина Миколаївна – інструктор з ЛФК, закінчила Сумський державний педагогічний унівситет ім. А. С. Макаренка у 2008 р., “Спеціаліст другої категорії”, 2020 р.

Приходько Світлана Миколаївна – вихователь, закінчила Сумський педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка у 1990 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2021 р.

Олексієнко Олена Володимирівна – соціальний педагог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2008 р., не атестувалася.

Нежельская Тетяна Володимирівна – вихователь, закінчила Сумський педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка у 1987 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2017 р.

Самохіна Олена Федорівна – вихователь, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2006 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2017 р.

Чернова Любов Василівна  – музичний керівник, закінчила Сумське музичне училище у 1976 р., підтверджений 7 тарифний розряд, 2017 р.

Коваленко Світлана Анатоліївна – вихователь, закінчила Лебединське педагогічне училище у 1986 р., підтверджений 9 тарифний розряд, 2019 р.

Вечірка Наталія Василівна – вихователь, закінчила Харківський педагогічний університет у 1989 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2017 р.

Жаботинська Ольга Юріївна – вчитель-дефектолог, закінчила Сумський державний педагогчний університет ім. А. С. Макаренка у 2009 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2020 р.

Торяник Анна Сергіївна – вихователь, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім А. С. Макаренка у2011 р., не атестувалася.

Смілянська Юліанна Павлівна- вихователь, закінчила Глухівський державний педагогічний університет у 2003 р., “Спеціаліст вищої категорії”, 2017 р.

Нешпоренко Інна Сергіївна – вихователь, закінчила Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка у 2014 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2020 р.

Ковальчук Тетяна Миколаївна – практичний психолог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2015 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2021 р.

Киричок Ольга Віталіївна – вчитель-дефектолог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2004 р., “Спеціаліст другої категорії”, 2020 р.

Виноградська Надія Олексіївна – вихователь, закінчила Глухівський державний педагогічний університет у 2009 р.,”Спеціаліст першої категорії”, 2021 р.

Романенко Ганна Володимирівна – вчитель- дефектолог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2009 р., “Спеціаліст другої категорії”, 2016 р.

Чорноштан Світлана Петрівна – вихователь, закінчила Глухівський державний педагогічний університет у 2005 р., “Спеціаліст першої категорії”, 2019 р.

Чебанна Юлія Вікторівна – вихователь ГПД, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2009 р., не атестувалася.

Донець Владислав Олегович – інструктор з фізичної культури, закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2018 р., не атестувався.

Бузов Віталій Сергійович – вихователь, закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2016 р., не атестувався.

Ігнатенко Ксенія Миколаївна – вчитель-дефектолог, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка у 2013 р., “Спеціаліст другої категорії”, 2020 р.