Чи буває забагато знань про ранній розвиток дитини?! Наша команда сертифікованих спеціалістів ( вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, практичний психолог, реабілітолог, лікар-педіатр чекають родини. Якщо виникають питання щодо розвитку дитини? Співпраця батьків і спеціалістів у безкоштовній послузі передбачає ряд цікавих зустрічей, безліч доказових діагностувальних методик ASQ-3, AEPS та інноваційних технік взаємодії. Вас чекає плідна співпраця із трансдисциплінарною командою Раннього Втручання Сумського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру №1.

Якщо ви опікуєтеся чи піклуєтесь про маленьких дітей – запрошуємо до Сумського багатопрофільного навчально – реабілітаційного центру № 1 СМР! Спеціалісти закладу надають послугу Раннього втручання. Дізнатися більше можна у сертифікованих фахівців нашого Центру, які пройшли навчання. Раннє втручання – це спосіб підтримки родини, яка виховує дитину, від народження до 4 рочків. Цей час швидко минає, але його вплив на все життя дитини великий. Раннє втручання – це допомога малюкові врозвитку, підтримка батьків, співпраця фахівців за для дитини та родини.

Наш тел.: 245933

Ми це зробили!Перші збори Української Асоціації Раннього Втручання та зустріч команд України. Сумську область представила команда нашого Центру, яка є регіональним представником у Сумський області, щодо послуги Раннього втручання. Сертифікована команда спеціалістів Центру представила стратегію розгалуження послуги Раннього втручання в м. Суми.Президент Асоціації РВ Анна Кукуруза презентувала перспективи розвитку послуги та можливості подальшого навчання, сертифікації. Учасники отримали привітання від міжнародних партнерів.Наразі щирі слова вітання всім дотичним. Ви неймовірні і надихаючі!ЗРОСТАЄМО, ДІЄМО та ЗМІНЮЄМО разом!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=852625939969281&set=pcb.779645670642510&cft[0]=AZWYZIMbCTwqlOqcBAvRhTbbMkxkKffXB8it-8oQRutxYhJCBdAIvMLHfcgOjoGgpvQC2R5Rfror5K9Gmgf0C97lVy6cjG9wAa-nO8jF4Yn0pj6txBuYKoNbAFF_q1XUX4s0tlpg_Rh2EYAUlZf8XUKvjbzBxVxbGOFicqJMXImtcPg7E9Uye_9VgYsfVxVjvQI&tn=*bH-R