02.04.2021 р.

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм. В знак толерантності, поваги та солідарності до людей з аутизмом, в різних кутках планети  та у КУ Сумському спеціальному навчально-реабілітаційному комплексі  «Загальноосвітня школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад №34» Сумської міської ради пройшли акція та флешмоб, девіз яких «Я буду у  блакитному 2 квітня заради дітей з аутизмом».

Дружній колектив нашого навчально-виховного комплексу сьогодні об’єдналися в єдиній кольоровій гамі, щоб разом заявити “Ми у блакитному, бо любимо людей з аутизмом. Вони не інші, вони – унікальні”. Відтак, поширення інформації про аутизм допоможе сім’ям, в яких народжуються такі діти, рухатися правильним шляхом. Адже чим раніше буде виявлено аутизм у дитини, тим більш ефективною буде освітня та корекційно-реабілітаційна робота педагогів.

Доброю традицією є зустріч з друзями. Таким другом нашого закладу є Фролков Андрій В’ячеславович. Для дітей сьогодні він привіз фрукти, печиво, іграшки.

Тож, долучайтеся до сьогоднішнього “блакитного дня”: одягайтеся у відповідний символічний колір та поширюйте фото. А ми, в свою чергу, теж підтримуємо всесвітню ініціативу, бо про особливості людей з аутизмом повинні знати, а самих їх підтримувати й поважати!

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм