01.06.2021 р.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Відомий на весь світ поет Оскар Уайльд колись сказав: “Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою”. Саме цим сьогодні займалися педагоги та запрошені гості у нашому НВК №34. Далеко за межами було чути дзвінкий сміх, а вітер розносив веселкові бульбашки, якими на подвір’ї малечу розважала Катерина Туманова, зачарувавши всіх своїм бульбашковим шоу.

Наші діти – наше все! Віримо, що не тільки в цей святковий день, а й кожного дня вони будуть зростати у любові, повазі та турботі. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, опікунам, батькам-вихователям, всім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей